Balíček SERENITY

Uklidňující levandulový sprej Serenity v balení s růženínou malou.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 390,00 Kč

 • Mám zájem
 • Mám o zboží zájem

  Balíček SERENITY

  Balíček SERENITY

  Uklidňující levandulový sprej Serenity v balení s růženínou malou.

  Toto zboží není momentálně na skladě, ale pokud o něj máte zájem,
  zanechte nám svůj e-mail a my zboží přednostně naskladníme
  a dáme Vám vědět až bude dostupné.

  Více informací

  Růženínový Náhrdelník MALA LÁSKA

  108 korálků. Svou délkou střapeček dosahuje nad pupík.

  Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Původně byly Mala korálky používány ke zvláštnímu stylu meditace jménem Japa, což znamená "recitovat".

  Během Japa meditace se mantra opakuje. Pomocí mala korálků se sleduje počet odříkaných manter. Mantra je slovo nebo zvuk opakovaný dokola pomáhající k udržení koncentrace.

  Číslo 108 má hned několik významů. Existuje 108 Upanišád Sánskritských textů pojednávajících o spojení s vyšším principem. Také se říká, že je v tělě 108 energetických bodů, které dodávají tělu vitalitu. 109. korálek, kterým je mala zakončena je věnován z úcty k učiteli/guru jógy.

  RŮŽENÍN probouzí něžné pocity, lásku, přátelství, mírnost. Dopřává nám trpělivost při řešení problémů a při komunikaci s lidmi. Čistí uvolňuje, uklidňuje a poslijue naše srdce. Pomáhá při nespavosti, především v případě, že jejím důvodem jsou problémy citového rázu. Pomáhá léčit pohlavní orgány. Je vydatným čističem elektromagnetického záření spotřebičů v domácnosti.

  Jeho dalšími vlastnostmi jsou:

  • probouzí tvořivost a přináší inspiraci
  • učí svého majitele sebelásce
  • odbourává vztek, zlost a pocity viny

  Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy

  Tip:

  Růženín můžete mít v ložnici na nočním stolku pro podporu zdravého spánku nebo ho můžete ho dát i pod polštář. Také vám bude sloužit jako čistič pokud máte v ložnici elektrické přístroje, především PC nebo mobil. Malu můžete nabít na denním světle aby si kameny udržely svou harmonizační energii.

  SERENITY Sprej

  Uklidňující a harmonizující sprej se směsí čistých éterických olejů tišivé Levandule doplněné konejšivými tóny uvolňujícího Heřmánku a vybalancované vyšší nótou sametově růžového bouqetu Gerania. Nechte Vaše starosti odplynout v jemném hedvábném oblaku vůně a najděte svůj vnitřní klid, Váš polštář Vás přivítákašmírovým pocitem bezpečí…

  Popis

  Zdravý, osvěžující spánek je pro náš život přímo vitální. Luxusní kolekce řady Kantu Sacred nabízí spreje pro hlubokou relaxaci. Serenity—Sacred Dream—uklidňující jemná aromaterapeutická mlha na polštář a do prostoru ložnice zklidní Vaše smysly po náročném dni. Pomáhá navodit klidný a osvěžující spánek.

  V luxusním balení s křištálovým přívěskem je nádherným dárkem pro Vás nebo ty, které máte rádi. Přívěsek Vám dál poslouží jako drobný talisman pro zklidnění a rozjasnění Vašeho dne.

  150 ml

  Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný.

  Proto aby tyto stránky správně fungovaly využíváme technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je nastavena tak, aby byly soubory cookies automaticky příjímány, v nastavení prohlížeče můžete tuto funkcionalitu změnit. Více informací o ochraně osobních údajů.