Balíček PURITY

Očistn, povznášející sprej prostoru v balení s malou z opalitu

Více informací

1 090,00 Kč

Více informací

Mala Pozitivní Energie

Náhrdelník z opalitu. 108 korálků. Svou délkou střapeček dosahuje nad pupík.

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Původně byly Mala korálky používány ke zvláštnímu stylu meditace jménem Japa, což znamená "recitovat".

Během Japa meditace se mantra opakuje. Pomocí mala korálků se sleduje počet odříkaných manter. Mantra je slovo nebo zvuk opakovaný dokola pomáhající k udržení koncentrace.

Číslo 108 má hned několik významů. Existuje 108 Upanišád Sánskritských textů pojednávajících o spojení s vyšším principem. Také se říká, že je v tělě 108 energetických bodů, které dodávají tělu vitalitu. 109. korálek, kterým je mala zakončena je věnován z úcty k učiteli/guru jógy.

Opalit působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. ॐ

Tip:

Malu můžete nabít na denním světle, aby si kameny udržely svou harmonizační energii.

Purity sprej

Jemná aromaterapeutická mlha Sacred Light prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje a prohlubuje váš prožitek. Exotická jemná květinová vůně Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou vzácného květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…
Uplift your spirit.

 
150 ml

Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný.

Popis

Použití čistých éterických olejů prohloubí Váš zážitek z meditace. Luxusní kolekce řady Kantu Sacrednabízí spreje pro hlubokou relaxaci. Purity—Sacred Light—očistí prostor pro relaxaci a pozvedne vibrace v místnosti. Jemná aromaterapeutická mlha se vzácným lotusem pro osvěžení vzduchu vytvoří posvátnou atmosféru. Má uklidňující účinek pro tělo i mysl.

V luxusním balení s křištálovým přívěskem je nádherným dárkem pro Vás nebo ty, které máte rádi. Přívěsek Vám dál poslouží jako drobný talisman pro zklidnění a rozjasnění Vašeho dne.

Proto aby tyto stránky správně fungovaly využíváme technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je nastavena tak, aby byly soubory cookies automaticky příjímány, v nastavení prohlížeče můžete tuto funkcionalitu změnit. Více informací o ochraně osobních údajů.