Náramek Sebejistota Zobrazit větší

Náramek Sebejistota

Stříbrný náramek inspirovaný krásou a harmonizačními účinky měsíčního kamene.

Více informací

590,00 Kč

Více informací

Řetízkový náramek s volně nastavitelnou velikostí 17cm - 21cm. Materiál stříbro Ag 925 a surový měsíční kámen, Stříbrný lotosový květ Ag 925.

Měsíční kámen odráží lehké namodralé odlesky.

Měsíční kámen je předvším ženským kamenem, který doprovází ženu a napomáhá ji v každém období jejího života. Dívkám pomáhá odbourat obavy spojené s prvními projevy ženství a lásky, odbourává jejich emotivní bloky. Chrání nastávající matky po dobu těhotenství, mírní ranní nevolnosti a ulevuje od bolesti během porodu. Upravuje pravidelnost menstruačního cyklu. U starších žen zjemňuje výkyvy nálad a deprese v období přechodu.

Jeho dalšímí harominizačními účinky jsou:

  • působí na kosti a preventivně předchází osteoporóze
  • ovlivňuje lymfatický systém
  • působí při dysfunkci štítné žlázy
  • uklidňuje člověka, který trpí iracionálním strachem
  • mírní emocionální konflikty, stres, citový chlad, nevyrovnanost
  • zjemňuje intuici a vyjadřování
  • napomáhá splynutí s přírodou

Znamení zvěrokruhu: Ryby, Rak, Kozoroh

Tip:

Před prvním nošením prstýnek opláchněte pod tekoucí vodou, aby se minerál očistil. Měsíční kámen nejlépe nabijete u okna na denním světle, nikdy ne však na přímém slunečním záření. Nebo ho můžete přes noc položit na ametystovou drůzu nebo do blízkosti křišťálového krystalu.

Ať Vás udržuje v rovnováze.

Proto aby tyto stránky správně fungovaly využíváme technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je nastavena tak, aby byly soubory cookies automaticky příjímány, v nastavení prohlížeče můžete tuto funkcionalitu změnit. Více informací o ochraně osobních údajů.