Náramek Zahnání Úzkosti Zobrazit větší

Náramek Zahnání Úzkosti

Náramek inspirovaný krásou minerálů a jógou

Více informací

Tento produkt již není na skladě

450,00 Kč

  • Mám zájem
  • Mám o zboží zájem

    Náramek Zahnání Úzkosti

    Náramek Zahnání Úzkosti

    Náramek inspirovaný krásou minerálů a jógou

    Toto zboží není momentálně na skladě, ale pokud o něj máte zájem,
    zanechte nám svůj e-mail a my zboží přednostně naskladníme
    a dáme Vám vědět až bude dostupné.

    Více informací

    Pružný náramek uni velikosti (17 cm obvod). Pokud potřebujete velikost změnit není problém náramek upravit dle Vašich požadavků. Stačí napsat požadovanou velikost (obvod Vašeho zápěstí) do poznámky při objednávce. Korálky z minerálů 4 mm. Stříbrná ochranná dlaň Ag 925, délka 1 cm.

    Mariina nebo Afroditina dlaň ochraňuje před špatnými energiemi, dále pak má za úkol podporovat plodnost. Podobné je i Budhovo symbolické gesto ochrany a učení mudra. Symbol reprezentuje ženskost a představuje požehnání, moc a sílu.

    Dumortierit

    • zmírňuje četné trávicí problémy
    • uklidňuje nervy
    • osvobozuje při pocitech úzkosti

    Labradorit:

    Vyrovnává krevní oběh a srdeční rytmus. Povzbuzuje činnost ledvin. Zmírňuje citlivost na chlad a změny počasí vůbec. Pomáhá při nachlazení, napomáhá i při revmatických potížích. Působí protí strachu. Napomáhá k hlubokému spánku. Umožňuje vnímat hluboké pocity. Vyrovnává hormonální hladinu během menstruace nebo v přechodu.

    Tip:

    Pro lepší působení harmonizačních účinků, kameny nabijte několik minut na slunci nebo v měsíčním světle. Průsvitné kameny nebo kameny pastelových barev se převážně dobíjejí na měsíčním světle. Neprůhledné kameny jasných barev naopak dobíjíme na slunci. Pokud si nejste jisti jak minerál nejlépe dobít, nechte kámen na nepřímém slunečním světle nebo ho nechte odpočívat na ametystové drůze.  ॐ

    Proto aby tyto stránky správně fungovaly využíváme technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je nastavena tak, aby byly soubory cookies automaticky příjímány, v nastavení prohlížeče můžete tuto funkcionalitu změnit. Více informací o ochraně osobních údajů.